0905 121 248 info@metacom.sk

GSM a GPS autoalarmy

 

GSM alarm nie je len zabezpečenie, ale príjemne prekvapí množstvom doplnkových funkcií.

Prioritou pri zabezpečení vozidla je samozrejme v prípade pokusu o krádež čo najskôr informovať užívateľa o probléme. Dôležité je aj to, aby ste dokázali rozlíšiť o aký problém sa jedná – či došlo k otvoreniu dverí, rozbitiu skla alebo pokus o odtiahnutie.

Na to Vám poslúži SMS s presným určením poplachu. Okrem zabezpečenia ale autoalarm slúži aj na ochranu akumulátora pred úplným vybitím, neželanému odťahu Políciou alebo upozorní, že ste vozidlo zabudli zamknúť.


Neustály prehľad

V prípade vlámania, pokuse o odťah, odpojenia akumulátora alebo iného problému vás bude autoalarm ihneď informovať zavolaním aj SMS správou na váš mobil. Rovnako aj o tom, či ste vozidlo správne zamkli alebo o poklese napätia hlavného akumulátora vozidla.

Sledovanie polohy

GPS prijímač za jazdy sleduje a zapisuje do pamäti presné pozície vozidla. Kedykoľvek sa môžete pozrieť, kde sa vozidlo práve nachádza. Údaje je možné využiť na dohľadanie odcudzeného vozidla ale aj pre sledovanie prevádzky a tvorbu firemnej knihy jázd.


Dostupný odkiaľkoľvek – služba spustená

Aplikácia MyJABLOTRON vám veľmi prehľadne poskytne informácie o vašom vozidle. Stačí len počítač s prístupom na internet, smartfón alebo tablet. Profitujte z možností špičkovej technológie!