0905 121 248 info@metacom.sk

O výrobcovi Commax

 

Spoločnosť Commax Co., Ltd. vznikla v roku 1968 v juhokórejskom Soule. Od deväťdesiatych rokov je Commax lídrom v oblasti videotelefónov určujúci smer, ktorým sa tieto produkty už niekoľko rokov vyvíjajú a aj v budúcnosti budú ďalej vyvíjať.

Veľkou prednosťou produktov značky Commax je ich inovatívny design, výborné výrobné spracovanie kladúce dôraz na kvalitné materiály a predovšetkým výborná kvalita produktov, zaručujúca užívateľovi dlhodobú spokojnosť.

Túto skutočnosť môžeme garantovať tým, že na produkty značky Commax poskytujeme nadštandardnú záručnú dobu v dĺžke 3 rokov.

Trojročná záručná doba však platí iba v prípade, že je produkt zakúpený cez autorizovaného distribútora.

Ako to všetko funguje?

 

K dverovej stanici príde návštevník a zazvoní na tlačidlo, ktoré je privedené k Vášmu videotelefónu. Vďaka zabudovanej kamerovej jednotke v dvernej stanici sa na Vašom videotelefóne zobrazí obraz z kamery, a Vy tiež vidíte, kto na Vás zazvonil a môžete s ním jednoducho komunikovať, buď pomocou hands free alebo slúchadla (záleží na type videotelefónu) a môžete mu otvoriť dvere vďaka elektronickému zámku. Niektoré verzie domácich videotelefónov potom majú vstavanú pamäť video snímok, ktorá Vám umožní spätnú kontrolu o návšteve v dobe Vašej neprítomnosti.